Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów

zainteresowanych dołączeniem do zespołu w Ośrodku - TVP Technologie jako:

Tester Oprogramowania
województwo: mazowieckie

Na osobę, której poszukujemy do naszego zespołu, czekają wyzwania związane z budową systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Dołączysz do profesjonalnego i dużego zespołu realizującego nowy projekt w horyzoncie 3 lat, z wykorzystaniem najnowszych technologii i frameworków.  Będziesz pracował/a w oparciu o zwinne metodyki pracy w oparciu o JIRA i Confluence. Efekty swojej pracy zobaczysz w krótkim terminie już na systemie produkcyjnym.

Zakres odpowiedzialności:

  • Kontrola jakościowa dużego i kluczowego, tworzonego od podstaw rozwiązania.
  • Różne rodzaje testów:
    • testy funkcjonalne,
    • testy integracyjne,
    • inne testy pozafunkcjonalne,
    • wraz z rozbudową systemu również testy automatyczne.
  • Od czasu do czasu weryfikacja systemów sterujących obsługujących teleturnieje, najważniejsze wydarzenia sportowe (np. mecze reprezentacji Polski w różnych dyscyplinach) i rozrywkowe (np. Opole, Sylwester).
  • Rozwój kompetencji w doświadczonym zespole, który zbudował w swojej karierze wiele kluczowych i dużych rozwiązań.

Zadania:

  • ocena i przegląd analizy wymagań oraz  projektów technicznych z perspektywy testowej (testy statyczne),
  • projektowanie, wdrażanie i wykonywanie przypadków testowych za pomocą ręcznych i automatycznych metod testowania,
  • definiowanie ogólnego planu testów i podejścia do zespołu,
  • wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • gromadzenie i zarządzanie danymi testowymi,
  • opracowywanie i utrzymywanie środowisk testowych,
  • monitorowanie i dokumentowanie wyników testów,
  • raportowanie, debugowanie, weryfikacja defektów,
  • zlecanie odpowiednich działań dla wyników testów,
  • aktywna praca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości wdrożenia.

Oczekiwania:

  • znajomość narzędzi w zakresie bug track oraz automatyzujących testy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie standardy pracy.

Wyższe wykształcenie techniczne - mile widziane.

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki pracy będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.
  • elastycznych godzin pracy – rozliczamy się z zadań.

Forma zatrudnienia:  umowa o pracę.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 12 października 2018.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.