Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Programista.NET
województwo: mazowieckie

Na osobę, której poszukujemy do naszego zespołu, czekają wyzwania związane z budową systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Dołączysz do profesjonalnego i dużego zespołu realizującego nowy projekt w horyzoncie 3 lat, z wykorzystaniem najnowszych technologii i frameworków. Będziesz pracował/a w oparciu o zwinne metodyki pracy w oparciu o JIRA i Confluence. Efekty swojej pracy zobaczysz w krótkim terminie już na systemie produkcyjnym.

Zadania:

  • Implementacja dużego systemu biznesowego oraz systemów wspierających produkcje telewizyjne.
  • Od czasu do czasu będziesz realizował/a systemy sterujące obsługujące teleturnieje, najważniejsze wydarzenia sportowe (np. mecze reprezentacji Polski w różnych dyscyplinach) i rozrywkowe (np. Opole, Sylwester).
  • Zadania będą dotyczyły różnych technologii (full stack), poznasz ogromną większość z nich:
    • WPF,  ASP.NET CORE, Bootstrap, jQery, Angular 2, VizRt,
    • Git + GitFlow, Jenkins, własne repozytorium Nuget, CodeReview przez Team Leadera / Architekta,
    • WCF / Rest / WebAPI,
    • EntityFramework / NHibernate – MS SQL Server / Oracle.

Poszukujemy pasjonata nowych technologii:

  • z doświadczeniem komercyjnym - mile widziane,
  • swobodnie poruszającego się w .NET,
  • ze znajomością WPF  oraz MVVM (Prism lub Caliburn),
  • ze znajomością MS SQL,
  • ze znajomością Entity Framework,
  • mile widziana znajomość WCF.

Oczekujemy również:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego,
  • znajomości wzorców oprogramowania,
  • wysokich standardów pracy.

Wyższe wykształcenie techniczne, podstawy grafiki czy umiejętności analityczne będą mile widziane.

W TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach, a wyniki pracy będziesz mógł/mogła zobaczyć w domu na ekranie TV,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.
  • elastycznych godzin pracy – rozliczamy się z zadań.

Forma zatrudnienia:  umowa o pracę.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 07 września 2018.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.