Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Mediów Internetowych

w Zespole ds. Sprzedaży Internetu Biura Reklamy

województwo: mazowieckie

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż internetowej oferty reklamowej TVP (praca z wyznaczonymi domami mediowymi, klientami bezpośrednimi),
  • pozyskiwanie nowych klientów, diagnoza potrzeb i budowanie relacji,
  • sprzedaż projektów specjalnych, wykorzystujących synergię mediów,
  • negocjowanie, przygotowanie i zawieranie umów handlowych,
  • nadzór nad przebiegiem emisji reklam,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych na spotkaniach z klientami,
  • analizowanie danych rynkowych.

Oczekujemy:

  • znajomości specyfiki reklamy internetowej i rynku mediowego (domy mediowe) - min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży/zakupie reklamy internetowej,
  • samodzielności w organizacji czasu pracy i powierzonych zadań.
  • umiejętności sprawnego korzystania z Microsoft Office (szczególnie PowerPoint, Excel), narzędzi analitycznych (Gemius PBI, Prism, Gemius Stream, Google Analitycs, etc.),
  • optymizmu życiowego i zaangażowania w działanie,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia wyższego.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę i pracę z ludźmi z pasją, w zespole Biura Reklamy TVP,
  • atrakcyjne warunki pracy i system motywacyjny,
  • realizację wyzwań zawodowych w największej telewizji w Polsce, przy nowoczesnych projektach TVP VOD, TVP Sport, etc.
  • udział w projektach łączących działania w tradycyjnej telewizji i internecie,
  • ciekawe/ambitne  zadania przy produkcie: dynamicznie rozwijającej się reklamie wideo, mobile,
  • rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • współpracę z klientami strategicznymi oraz domami mediowymi działającymi na rynku.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 10 września 2018.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.