Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • obsługa kadrowa pracowników: przygotowywanie dokumentacji pracowniczej i zmiany warunków zatrudnienia,
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • monitorowanie czasu pracy, uprawnień urlopowych, nieobecności,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowych,
  • udzielanie informacji o świadczeniach i uprawnieniach pracowniczych.

Nasze oczekiwania:

  • 3-5 lat doświadczenia w profesjonalnej obsłudze kadrowej klienta wewnętrznego, w dużej organizacji,
  • wykształcenie wyższe - pokrewne z zadaniami na stanowisku,
  • umiejętność stosowania w praktyce przepisów prawa pracy (atutem będzie znajomość zagadnień pokrewnych, np. ubezpieczeń społecznych, PPK),
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi SAP, MS Office,
  • umiejętność budowania relacji z klientem i współpracy w zespole,
  • systematyczność, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dotrzymywanie terminów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych  (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • dogodną lokalizację w pobliżu stacji metra Wierzbno, dla zmotoryzowanych - bezpłatny parking.

Na aplikacje (CV) czekamy do 15 września 2019 r.

#dlaludzizmisja