Telewizja Polska S.A. poszukuje osób zainteresowanych współpracą
z Sekcją Reklamy, Marketingu i Promocji w Oddziale TVP S.A. w Katowicach jako

Handlowiec
województwo: śląskie

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów reklamowych TVP3 Katowice, kampanie informacyjne i sponsorskie,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • diagnoza potrzeb i budowanie relacji,
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa nowych klientów i partnerów komercyjnych - reklamodawców, sponsorów,
  • negocjacje handlowe, przygotowywanie i prezentowanie ofert biznesowych,
  • nadzór nad przebiegiem emisji reklam i wykonaniem usług,
  • analiza danych rynkowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży B2B (atutem doświadczenie w mediach lub agencji reklamowej),
  • otwartości, optymizmu, zaangażowania w wykonywanie zadań,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych i budowania trwałych relacji z klientem.

Oferujemy:

  • współpracę B2B lub na podstawie umowy zlecenie,
  • atrakcyjne warunki finansowe (część stała i prowizyjna),
  • pracę dla stabilnej i ugruntowanej marki na rynku mediowym,
  • realizację ciekawych, pełnych wyzwań projektów zawodowych, w przyjaznej atmosferze.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 9 września 2019.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja