Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów zainteresowanych płatną praktyką w charakterze:

Asystent w Dziale ds. Podróży Służbowych

Miejsce pracy: Zakład Główny - Warszawa

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • wsparcie w organizacji podróży służbowych,
  • opis dokumentów księgowych,
  • weryfikacja prawidłowości wystawionych przez kontrahentów dokumentów księgowych,
  • nadzór nad terminową realizacją płatności,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Działu Podróży w Biurze Handlu i Współpracy Międzynarodowej.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości obsługi programów komputerowych (pakiet MS Office: Word, Excel),
  • wysokich zdolności interpersonalnych i dobrej organizacji pracy,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • dyspozycyjności (praktyka płatna w wymiarze 40 godzin tygodniowo),
  • znajomości języka angielskiego (min. poziom B1).

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: administracja, ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie bądź pokrewne,
  • znajomość aktualnych przepisów rachunkowych i podatkowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • 3-miesięczną płatną praktykę (umowa o praktykę absolwencką),
  • zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego i doświadczonego zespołu,
  • praktykę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży medialnej,
  • realizację ciekawych i zróżnicowanych zadań,
  • udział w dedykowanych konferencjach, szkoleniach i innych wydarzeniach podnoszących kwalifikacje,
  • dla najlepszych – szansę na kontynuowanie współpracy.

Na aplikacje (CV) czekamy do dnia 30 sierpnia 2019.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja